Finálový turnaj starších žáků je za dveřmi

Boje o titul nejlepších týmů v kategorii starších žáků vypuknou již tento pátek 26. května na zimním stadionu v Sušici a hokejbalové hale v Plzni. O mistrovský pohár se utká celkem osm týmů, mezi nimiž nechybí ani loňský vítěz z Letohradu, či vicemistr z Pardubic. Do role favorita je mnohými pasována Hostivař, ale i Dobřany a Kelti jdou do turnaje jako silní hráči. Jak zúročí celoroční snažení jednotlivé týmy, při kom bude stát více hokejbalového „štěstíčka“ se ukáže právě v nadcházejícím víkendu.

Finálový turnaj, který se uskuteční na půdě regionu západ, je rozlosován do dvou skupin. Skupina A bude hrát na Zimním stadionu v Sušici, kde se také v něděli sehraje zápas o 3. místo a finále. V Hokejbalové hale v Plzni se utkají týmy skupiny B.

Skupina A – Zimní stadion Sušice: Skupina B – Hokejbalová hala Plzeň 
TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008
HBC Hradec Králové 1988 HbK Karviná
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice SK Hokejbal Letohrad
HBC Hostivař HBC Plzeň

V pátek a sobotu odehrají týmy zápasy ve skupině systémem každý s každým. V neděli se potom týmy, které skončily na 4. místě ve skupině utkají v plzeňské hale o celkové 7. místo a týmy na 3. místě skupiny o 5. místo. Vyvrcholení finálového turnaje a předání mistrovského poháru se odehraje v Sušici.

Rozpis turnaje a popis sportoviště, včetně bližších informací najdete – ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *