Startuje předprodej permanentek na Mistrovství světa v hokejbalu!

Hokejbalové mistrovství světa v Pardubicích se nezadržitelně blíží. Již za pár měsíců bude v obou halách pardubické Tipsport arény bojovat třicet týmů o titul mistra světa v kategorii mužů i žen. Blížící se doba tohoto mistrovství přináší i možnost zakoupení permanentek na všechny hrací dny a utkání.

Již od středy 7. 12. 2016 si mohou všichni fanoušci z celého světa objednat permanentku, která bude opravňovat majitele ke vstupu na kterýkoliv hrací den a kterýkoliv zápas v termínu od 1. do 10. 6. 2017. Předseda ČMSHb a organizačního výboru MS Martin Komárek dodává: „V tuto chvíli spouštíme předprodej jen těchto permanentek. Vstupenky na jednotlivé hrací dny budou dány do prodeje, jakmile mezinárodní federace schválí definitivní rozpis utkání Mistrovství světa.“

Kromě vstupu na utkání bude pro držitele permanentek připravena řada výhod, které bude organizační výbor MS postupně upřesňovat až do startu MS. Dále chystá například slevy na oficiální propagační materiály MS, catering nebo další služby v celých Pardubicích. V případě zájmu návštěvníka bude tato permanentka sloužit i jako platební karta pro nákup ve fanzóně MS.

Při zakoupení permanentky dostane její majitel e-mailem elektronický voucher, který si bude moci vyměnit za „Tournament card“ (permanentka) od 30. 5. 2017 v Tipsport aréně v Pardubicích. Voucher je možné vytisknout a věnovat například jako dárek k Vánocům.

Cena této permanentky je 600,- Kč. Děti do 120 cm a osoby s průkazem ZTP s doprovodem budou mít vstup po celou dobu mistrovství zdarma. Denní vstupenky budou následně stát
100,- Kč.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vše včas nastartovat. Za celým systémem a přípravou předprodeje je velké úsilí a nasazení celého týmu MS.“ Dodal člen předsednictva ČMSHb a organizačního výboru MS David Kantor.

Oficiální web MS 2017: www.pardubice2017.com

Oficiální facebook MS 2017: www.facebook.com/pardubice2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *