Výběr plzeňského kraje U15 sehrál přípravný zápas proti dorostu Buldoků

Ve středu 22.6. dva dni před zahájením turnaje výběrů krajů ve Dvořem Královém sehrál dva přípravné zápasy s dorostem HC Buldoci Stříbro. Především v prvním utkání dokázali potrestat chyby soupeře. Výběr PK U15 vyhrál 2:0.
Po kratší pauze nastoupili k druhému zkrácenému duelu, kdy se sice dostal výběr dostal dovedení, ale v druhé půli domácí otočili skóre zápasu. Bojovní mladíci Plzeňského kraje však dokázali v závěru vyrovnat na konečných 3:3.

Samozřejmě, že prioritou v přípravných duelech byla možnost prověřit výkon výběru pod tlakem. Tým hrál v slušném herním tempu a předvedl několik velmi pěkných kombinací. To jestli to bude stačit na soupeře na nadcházejícím turnaji se ukáže již v pátek v 18:00, kdy se výběr PK utká s výběrem Ústeckého kraje. V sobotu v 15:00 nastoupí proti jihočeskému celku a ve večerním utkání od 20:00 proti jihomoravanům.

Nominace výběru PK U15:
brankáři: L.Kojzar (PLZ), R.Krýsl (TRE)
obránci: J.Holeček, J.Fiala, D.Šmejkal, M.Reiser (všichni PLZ), M.Kopet, J.Kalčík (oba STR)útočníci: S.Bouší, R.Poláček, F.Klasna, M.Galla, J.Hanuš (všichni PLZ), R.Kucharski, J.Slabihoudek (oba TRE), M.Svoboda, M.Rejda, J.Kopf, T.Tintěra (všichni STR)

Rozpis turnaje:
Los-a-rozpis-PVK-2016_po-losu_finall

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *