Magazín „Hokejbal TV“ přináší první díl v roce 2016

Hokejbalový svaz bude nadále pracovat na propagaci hokejbalu. Jedním z nástrojů je „Hokejbal TV“ magazín. Na světě je první díl v roce 2016. Redakce pro vás připravila reprezentační campy, ale i přípravy týmů před blížícím se startem CCM extraligy. Velmi dobře se daří ženskému hokejbalu, který má v magazínu také své okénko.

Magazín by měl přinést divákovi blíže hokejbal, především díky obrazové formě. Hokejbalový magazín bude pod taktovkou šéfredaktora webu hokejbal.cz Pavla Schröfela. „Přes zimní pauzu jsme se v tomto dílu zaměřili na reprezentační srazy, takže jsme s kamerou nechyběli snad na žádném z nich. Pořídili jsme několik materiálů a bylo velmi těžké sestříhat to nejzajímavější do 20 minut. Věřím, že divákovi nabídneme to nejzajímavější,“ dodal Pavel Schröfel.

V tomto díle se také dozvíte, jak se připravují extraligové celky na jarní část CCM extraligy. Například co bude dělat Hradec Králové se svojí nepříjemnou situací v tabulce. Zúčastnili jsme se schůzky Hokejbalových center mládeže, která si předávala velmi bohaté zkušenosti na téma „Nábory“. Naší kameře neunikl prestižní turnaj osobností v Chrudimi a chcete vědět, kdo ho ovládl? Tak se podívejte na první díl „Hokejbal TV“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *